Historicky prvá mobilná hra so Super Mariom prichádza pre iPhone a iPad dňa 15. decembra Amerického časového pásma. Super Mario Run si budete môcť stiahnuť z App Store zadarmo a hneď si ho budete môcť vyskúšať zahrať v 3 rôznych herných režimoch.

stahovanie-2

Akonáhle si hru stiahnete, budete mať možnosť zakúpiť si  jednorázovou platbou vo výške 9,99 $ neobmedzený prístup ku každému z troch režimov v tejto verzii. Super Mario Run je kompatibilný s iPhone, iPad a iPod Touch zariadeniami s iOS 8.0 alebo novším. Počnúc dňom 15. decembra, bude hra spustená v 151 krajinách a regiónoch. Super Mario Run podporuje anglický, japonsky, nemecký, francúzsky, španielsky, portugalsky, taliansky, holandsky, ruský a samozrejme tradičný čínsky jazyk.

Super Mario Run je prvá Super Mario Bros. hra vyvinutá špeciálne pre mobilné zariadenia. Mario v hre beží dopredu úplne sám, na jeho ovládanie vám stačí jeden prst na preskočenie rôznych prekážok, vyhnutiu sa nepriateľom, vykonať rôzne štýlové pohyby, zbierať mince a to hlavné, dostať sa na stožiar na dokončenie levelu.

http://www.tvojiphone.sk/wp-content/uploads/2016/11/wall-FB57d1440b79192.jpghttp://www.tvojiphone.sk/wp-content/uploads/2016/11/wall-FB57d1440b79192-150x150.jpgMiroslav HusárHryNovinkyhry,novinky,supermario,supermariobros,supermarioiosHistoricky prvá mobilná hra so Super Mariom prichádza pre iPhone a iPad dňa 15. decembra Amerického časového pásma. Super Mario Run si budete môcť stiahnuť z App Store zadarmo a hneď si ho budete môcť vyskúšať zahrať v 3 rôznych herných režimoch. Akonáhle si hru stiahnete, budete mať možnosť zakúpiť...Magazín o ajfónoch a všetkom okolo nich