Existuje niekoľko vecí, na ktoré sa sťažujú majitelia iPhone 7 a 7 Plus. Práve  Bluetooth by mohol byť jedným z nich. Veľa zákazníkov sa sťažuje na problémy s Bluetooth po prechode na najnovší iOS 10. Nedávna aktualizácia iOS 10 mala priniesť opravu týchto chýb, ale zdá sa, že tento update neodstránil tieto chyby u všetkých užívateľov. My vám ponúkame 3 možné riešenia daného problému.

Reštartujte svoj iPhone

Poznáte tú ostázku: „A vyskúšal si ho vypnúť a zapnúť?“ Je to riešenie na mnohé problémy, ktoré sa netýkajú len iPhonov, ale v podstate každého zariadenia. Taktiež je to najjednoduchšia možnosť, ako sa pokúsiť o opravu vášho zariadenia takže by ste ju mali vykonať určite ako prvú.

Odpojte a znovu pripojte bluetoooth zariadenie

Ak tátomožnosť nefunguje, odpojte a znovu pripojte zariadenie, ktoré chcete k iPhone pomocou bluetooth pripojiť. Túto možnosť vykonáte nasledovne:

  1. otvorte Nastavenia a kliknite na Bluetooth
  2. kliknite na ikonu „I“ ktorá sa nachádza pri pripojenom zariadení a vyberte možnosť  Odstrániť toto zariadenie
  3. Vyskočí vám okno v ktorom súhlaste s odstránením daného zariadenia
  4. Znovu sa snažte pripojiť vaše bluetooth zariadenie k vášmu iPhonu

Resetujte nastavenia siete iPhonu

Obnovenie nastavení siete vášho iPhonu by ste mali vykonať len v krajnom prípade. Musíte však vedieť, že po resete sa vám vymažú všetky uložené WiFi siete takže si ich budete musieť pridať všetky odznova. Ak ste pripravený, riadte sa nasledovnými krokmi:

  1. Otvorte Nastavenia a následne zvoľte Všeobecné
  2. Otvorte možnosť Reset
  3. Zvolte možnosť Resetovať nastavenia siete
  4. Potvrdte vašim heslom a stlačte OK

Ak nič nepomáha

Ak žiadna z vyššie uvedených možností nezabrala, mali by ste zvážiť návštevu najbližšieho servisu. Nedávne updaty iOS 10 mali urobiť Bluetooth spoľahlivejším, no zjavne to neplatí pre všetkých. Je možné, že ak práve u vás problémy s bluetooth pretrvávajú, môže sa jednať o hardwareovú chybu.

Ak však máte problémy len s jedným bluetooth zariadením a ostatné sa k vášmu iPhonu pripoja bez problémov, vo svojom iPhone chybu nehľadajte.

 

 

http://www.tvojiphone.sk/wp-content/uploads/2016/11/apple-iphone-7-and-7-plus-cameras.jpghttp://www.tvojiphone.sk/wp-content/uploads/2016/11/apple-iphone-7-and-7-plus-cameras-150x150.jpgMiroslav HusárNávodybluetooth problémy,iphone 7,navodyExistuje niekoľko vecí, na ktoré sa sťažujú majitelia iPhone 7 a 7 Plus. Práve  Bluetooth by mohol byť jedným z nich. Veľa zákazníkov sa sťažuje na problémy s Bluetooth po prechode na najnovší iOS 10. Nedávna aktualizácia iOS 10 mala priniesť opravu týchto chýb, ale zdá sa, že tento...Magazín o ajfónoch a všetkom okolo nich