Po tom, čo si záujemcovia o nový Macbook Pro vytvorili objednávky, zaradili sa tak do čakacej listiny. To na čo čakali, sa začína stávať skutočnosťou, pretože prvá várka Macbookov Pro smeruje k svojim majiteľom s dodacou lehotou budúci týždeň. Podľa spoločnosti Apple by mal byť presný dátum dodania 16. November, čo sa však nezhoduje s firmou UPS, podľa ktorej by mali majitelia dostať svoje Macbooky už o 2 dni skôr, teda 14. Novembra.

macbookprotouch-800x453

Keď boli na nový Macbook Pro s touch barom vytvorené predobjendávky, budúcim majiteľom bolo sľúbené, že svoj Macbook Pro obdržia niekedy medzi 17. a 25. Novembrom. V skutočnosti tak podľa UPS prídu nové Macbooky k svojim majiteľom o pár dní skôr, čo je určite potešujúca správa.

Podľa čitateľov MacRumors, veľa objednávok na nový 13 palcový Macbook Pro s touch barom, ešte stále nebolo vyexpedovaných. Zatiaľ stále nieje známe, kedy sa spomínaný model odošle svojim majiteľom, no môže sa stať, že to bude krátko po vyexpedovaní 15 palcového modelu.

Nové MacBooky Pro sa vypredali rekordne rýchlo, s odhadovanou dodacou lehotou 3 až 4 týždne, pár hodín po vytvorní objednávok. Súčasné odhady dodania sú 4 až 5 týždňov. Phil Schiller, vedúci marketingu, uviedol, že spoločnosť získala viac online objednávok na nový MacBook Pro, než na akýkoľvek predchádzajúci model. Podľa Slice Intelligence, nový Macbook Pro už teraz prekonal predaje všetkých notebookov predstavených v roku 2016.

Cena 13-palcového MacBook Pro s Touch Barom začína na 1 799 dolároch, zatiaľ čo 15-palcový MacBook Pro s Touch Barom začína na sume 2 399 dolárov.

 

 

http://www.tvojiphone.sk/wp-content/uploads/2016/11/macbook-pro-touch-bar-600x315.jpeghttp://www.tvojiphone.sk/wp-content/uploads/2016/11/macbook-pro-touch-bar-600x315-150x150.jpegMiroslav HusárNovinkymacbook pro,macbook pro 2016,novinkyPo tom, čo si záujemcovia o nový Macbook Pro vytvorili objednávky, zaradili sa tak do čakacej listiny. To na čo čakali, sa začína stávať skutočnosťou, pretože prvá várka Macbookov Pro smeruje k svojim majiteľom s dodacou lehotou budúci týždeň. Podľa spoločnosti Apple by mal byť presný dátum dodania 16....Magazín o ajfónoch a všetkom okolo nich