Je tomu pár dní čo Apple prepracovalo svoju oficiálnu stránku, kde opisuje výhody chytrej domácnosti a o všetkých možných druhoch chytrých zariadení, ktoré je možné ovládať pomocou HomeKitu.

V súčasnosti sa teda môžete na stránkach Apple dozvedieť mnoho informácií o tom, ako chytrá domácnosť funguje, ako ju môžme ovládať a aké druhy chytrých zariadení môžete využívať doma aj vy.

Ako mnohí viete, Apple má taktiež svoj oficiálny YouTube kanál, na ktorom pred pár hodinami zverejnilo video na ktorej môžeme vidieť ako taká chytrá domácnosť v skutočnosti funguje. My by sme si život v takejto chytrej domácnosti vedeli predstaviť. A čo vy ?

                           

http://www.tvojiphone.sk/wp-content/uploads/2017/03/homekit-ft-1024x565.jpghttp://www.tvojiphone.sk/wp-content/uploads/2017/03/homekit-ft-150x150.jpgMiroslav HusárNovinkyapple homekit,chytra domacnost,homekitJe tomu pár dní čo Apple prepracovalo svoju oficiálnu stránku, kde opisuje výhody chytrej domácnosti a o všetkých možných druhoch chytrých zariadení, ktoré je možné ovládať pomocou HomeKitu. V súčasnosti sa teda môžete na stránkach Apple dozvedieť mnoho informácií o tom, ako chytrá domácnosť funguje, ako ju môžme ovládať a...Magazín o ajfónoch a všetkom okolo nich